Kepek Ürünleri


Saçımızla ilgili olarak sorun yaşadığımız konuların başında kepek oluşumu gelir. Kepek oluşumunu giderici ve yok edici etkilere sahip olan ürünler sitemizde yer alıyor. Kepeğe karşı yoğun bakım şampuanı, bebek saç dökülmesine karşı etkili losyon, kepek karşıtı yoğun içerikli şampuan, kükürtlü sabun, sarı kantaron yağı ve çam uçucu yağı, inatçı kepeklere yoğun etkili set ürünleri gibi kepek ürünleri sitemizde fiyatlarıyla sergileniyor. 

Saçlarınızın görünüşünü bozan, giysilerinizin üzerine dökülen ve kirli bir görünüm oluşturan kepek döküntülerine sitemizde yer alan ürünleri kullanarak son verebilirsiniz. Kullanılacak olan kaliteli bir kepek önleyici şampuan, sarı kantaron yağı, kepeğe karşı etkili yoğun kepek önleyici losyon, kükürt içerikli doğal sabun ile kepeksiz bir saç görüntüsü sağlayabilirsiniz. 

Doğal ürün bileşenlerinden oluşan kepeğe karşı etkili saç bakım ürünleriyle kısa süre içinde kepek gibi cilt sağlığını bozan ve saçlardaki canlı görüntüyü matlaştıran bu etmenleri ortadan kaldırabilirsiniz. Sitemizde kepek oluşumunu yok eden ve canlı saç görüntüsünü sağlayan marka saç bakım ürünlerine yer veriyoruz.

Bu kategoride ürün bulunamadı.