Prezervatifler


Doğum kontrol yöntemlerinin en yaygın olarak kullanılan araçlarından olan prezervatifler, cinsel sağlık ürünlerinin de başında geliyor. Özellikle cinsel ilişki ile bulaşan hastalıkların önlenmesinde prezervatif, en hayati rolü üstlenmektedir. Bu nedenle kullanılan ürünlerin sağlam ve geçirgenliği olmayan malzemelerden yapılmış olması gerekiyor. Aynı zamanda da cinsel ilişkiyi olumsuz etkilemeyecek özelliklere sahip olması gerekiyor.

Sitemizde bulunan tüm prezervatif çeşitlerimiz, en güvenilir markaların ürünleridir ve sağlık bakanlığı tarafından onaylıdır. ürünlerimiz cinsel sağlık ve doğum kontrolünü % 100 oranında sağlarken, aynı zamanda cinsel ilişkiyi de olumlu yönde etkilemektedir. Tüm ürünlerimizi orijinal ve tamamen güvenli paketlerinde kullanıcılara ulaştırıyoruz. Ürünlerimizin tüm testleri yapıldığından, güvenle kullanılmaktadır. Sitemizde bulunan prezervatif çeşitlerimiz arasında;

  1. Klasik prezervatifler
  2. Karma paketler
  3. Geciktirici prezervatifler
  4. Kayganlaştırıcı ve kremli çeşitler
  5. Meyve aromalı ve ekstra ince çeşitler
  6. Zevk arttırıcı özelliği olanlar (tırtıklı ve özel başlıklı gibi) gibi onlarca ürünümüz bulunuyor.

Sitemizden tüm ürünlerimize, haftanın her günü ve saatinde ulaşarak inceleyebilirsiniz. Siparişlerinizi en uygun fiyatlarla ve dışarıdan anlaşılmayacak özel güvenlik ambalajları ile sizlere, en kısa sürede ulaştırıyoruz.


Bu kategoride ürün bulunamadı.