Kayganlaştırıcılar


Cinsel ilişkilerin önemli bir yardımcısı olan kayganlaştırıcılar, cinsel ilişkilerde kolaylık sağlarken aynı zamanda daha zevkli ilişkilere katkı sağlıyor. Kayganlaştırıcıların zevk arttırıcı özelliklerinin yanı sıra, cinsel uzuvları koruma görevleri de bulunuyor. Normal olarak cinsel ilişki esnasında, kendi kayganlaştırıcısını üreten kadın cinsel organları, bazen yetersiz kalmakta ve ekstra kayganlaştırıcılara ihtiyaç duyulmaktadır.

Sitemizde bulunan tüm kayganlaştırıcılar, hijyenik koşullarda üretilmiş ve insan sağlığına olumsuz hiç bir etkisi olmayan, tanınmış ve güvenilir firmaların ürünleridir. Ürünlerimiz arasında direkt olarak kullanılabilen ve prezervatifle de kullanma imkanı sağlayan kayganlaştırıcılar bulunuyor. Kayganlaştırıcı ürünlerimiz; değişik meyve aromalı, geciktirici, ısınma ve soğuma özellikli jellerden oluşuyor. Özellikle ilişki çeşitlerinde oluşabilecek tahrişleri tamamen önleyen ürünlerimiz, cinsel ilişkilerde partnerlere daha fazla ve uzun süre zevk alma imkanı sunuyor.

Sitemizde cinsel ilişkilerden önce yapılan rahatlatıcı masajlar için de çeşitli kayganlaştırıcı yağ ve jeller mevcuttur. Ürünlerimizi incelemek için sitemize günün her saatinde girebilir, ürünlerimizi inceleyebilir ve siparişlerinizi anında verebilirsiniz. Sektörün en uygun fiyatları ile siparişlerinizi, özel güvenlikli ambalajlar ile mahremiyeti sağlayacak şekilde sizlere ulaştırıyoruz.

Bu kategoride ürün bulunamadı.