Kayganlaştırıcılar


Gleıtgelen Kayganlaştırıcı Medikal Jel

Gleıtgelen Kayganlaştırıcı Medikal Jel

Gleitgelen Medikal Kayganlaştırıcı Jel Kadınların hemen hemen yarısı, hayatlarının bir dönemind..

35,92TL 44,90TL

% 20 indirim

Okey Kayganlaştırıcı Jel 100 Ml | Sıcak Temas

Okey Kayganlaştırıcı Jel 100 Ml | Sıcak Temas

Okey Kayganlaştırıcı Jel 100 ml | Sıcak TemasRahatlık ve güvenlik için kaygan ve ipeksi kıvamda su b..

23,73TL 33,90TL

% 30 indirim

Okey Kayganlaştırıcı Jel Çilek Aromalı 100 Ml

Okey Kayganlaştırıcı Jel Çilek Aromalı 100 Ml

Okey Kayganlaştırıcı Jel Çilek Aromalı 100 mlOkey Kayganlaştırıcı Jel Prezervatifle veya prezervatif..

24,00TL 33,90TL

% 29 indirim

Gleıtgelen Kayganlaştıcı Medikal Jel 20 Gr

Gleıtgelen Kayganlaştıcı Medikal Jel 20 Gr

Gleitgelen Vajinal Kayganlaştıcı Medikal Jel 20 grVaginal Kayganlaştırıcı Nemlendirici JelKadınların..

31,92TL 39,90TL

% 20 indirim

Cinsel ilişkilerin önemli bir yardımcısı olan kayganlaştırıcılar, cinsel ilişkilerde kolaylık sağlarken aynı zamanda daha zevkli ilişkilere katkı sağlıyor. Kayganlaştırıcıların zevk arttırıcı özelliklerinin yanı sıra, cinsel uzuvları koruma görevleri de bulunuyor. Normal olarak cinsel ilişki esnasında, kendi kayganlaştırıcısını üreten kadın cinsel organları, bazen yetersiz kalmakta ve ekstra kayganlaştırıcılara ihtiyaç duyulmaktadır.

Sitemizde bulunan tüm kayganlaştırıcılar, hijyenik koşullarda üretilmiş ve insan sağlığına olumsuz hiç bir etkisi olmayan, tanınmış ve güvenilir firmaların ürünleridir. Ürünlerimiz arasında direkt olarak kullanılabilen ve prezervatifle de kullanma imkanı sağlayan kayganlaştırıcılar bulunuyor. Kayganlaştırıcı ürünlerimiz; değişik meyve aromalı, geciktirici, ısınma ve soğuma özellikli jellerden oluşuyor. Özellikle ilişki çeşitlerinde oluşabilecek tahrişleri tamamen önleyen ürünlerimiz, cinsel ilişkilerde partnerlere daha fazla ve uzun süre zevk alma imkanı sunuyor.

Sitemizde cinsel ilişkilerden önce yapılan rahatlatıcı masajlar için de çeşitli kayganlaştırıcı yağ ve jeller mevcuttur. Ürünlerimizi incelemek için sitemize günün her saatinde girebilir, ürünlerimizi inceleyebilir ve siparişlerinizi anında verebilirsiniz. Sektörün en uygun fiyatları ile siparişlerinizi, özel güvenlikli ambalajlar ile mahremiyeti sağlayacak şekilde sizlere ulaştırıyoruz.