Parfüm-Deodorant


Neredeyse herkesin hassas olduğu konulardan biri koku durumudur. Hoş kokmak, kötü kokuları önlemek oldukça önemlidir. Özellikle yaz aylarında terlemenin bol olduğu zamanlarda daha hassas olmak gerekir. Bunun için ise parfüm – deodorant kullanımı gerçekleştirilmelidir. Uygun olan, hoş kokulu, hassasiyeti bulunanlar için sağlığa uygun birçok parfüm ya da deodorant kullanımı sağlanabilir.

Ayrıca ter kokusunu önleme süresi, kalıcılığı gibi de birçok faktöre hassasiyet göstermek gerekir.

Deodorant konusunda 24 saat etkili roll-onlar, kuru ve rahatsız etmeyen deodorant formları, siyah ve beyaz kıyafetlerde leke bırakmayan deodorantlar, hassas ciltlere uygun olan roll-on ya da deodorantlar kullanılabilir. Bu ürünler ter kokusunu önleme konusunda oldukça etkili oluyor.

Parfüm tercih etmek isteyenler için ise kadınlar ve erkekler için özel olarak ayrılmış parfüm alternatiflerini bulmak mümkündür. Hoş aromalara ve kokulara sahip olan parfümler tercih edilebilir. Ayrıca parfüm kullanmayı sevmeyen ama yine de güzel kokmak isteyenler için kolonya alternatifleri de bulunuyor. Kişi kendi tarzına ve tercihine uygun olan parfüm ya da deodorantları kolaylıkla temin edebilir.


Bu kategoride ürün bulunamadı.