Leke Gidericiler


Cildinizin gün içinde maruz kaldığı güneş veya diğer etkili faktörler sonucunda bazı lekelenmeler söz konusu olabilir. Bazen bu lekelerin nedeni sivilce lekeleri bile olabilirken bazen hamilelik evresinde ortaya çıkan lekeler bile olabilir. Lekeler cildinizin bakımlı ve dengeli görünmesine engel olduğu gibi kendinizi iyi hissetmenizin de önüne geçecektir. Bunun için lekenin türüne ve durumuna göre ürünlerimiz arasından seçim yapabilirsiniz.

Lekeler ile yaşamak veya kapatıcılar kullanarak yaşamak zorunda kalmak kesin olmayan geçici çözümlerdir. Bundan dolayı lekelerinizden kurtulmak için bakım serumları, kremleri ve maskeler kullanmak gereklidir. Düzenli ve önerilen şekilde kullanıldıktan sonra büyük oranda lekelerden kurtulmanız söz konusu olacaktır.

Bunun için sitemizden edindiğiniz ürünleri etkili şekilde kullanmak gerekir. Ayrıca güneş koruyucu kremler de bu konuda olmazsa olmaz ürünlerdir. Çünkü lekelerin büyük çoğunluğu farkında olmadan güneş kaynaklı olabilir. Bundan dolayı lekelerin önlenmesi adına güneç kremlerini hayatınızdan çıkarmamanız, lekelerden uzun süreli korunmak adına kullanılacak malzemeler arasında yer vermeniz öneriler arasında kesin şekilde yer almalıdır.

Bu kategoride ürün bulunamadı.