Göz Çevresi Bakımı


Yeşil Yosun Göz Maskesi -Green Seaweed Tighten Eye Mask

Yeşil Yosun Göz Maskesi -Green Seaweed Tighten Eye Mask

Yeşil Yosun Göz Maskesi -Green Seaweed Tighten Eye MaskGÖZ ALTI TORBALARIKAZ AYAĞI SORUNLARIGÖZ ALTI..

139,00TL 159,00TL

% 13 indirim

LACINIA GÖZ ÇEVRESİ KREMİ 50 ML

LACINIA GÖZ ÇEVRESİ KREMİ 50 ML

LACINIA GÖZ ÇEVRESİ KREMİ 50 MLGünlük göz çevresi bakımı konusunda ihtiyaç duyulan  bakım kremi..

49,00TL 69,00TL

% 29 indirim

Bakım yapılırken en çok unutulan bölgelerden biri de göz çevresi oluyor. Yüz bakımı gerçekleşirken göz çevresine de bakım yapıldığı düşünülebiliyor. Ancak göz çevresi için ayrıca bir özen gerekiyor. Çeşitli ürünler kullanmak, göz çevresini nemli tutmak, kırışmasını önlemek, yaşlı görünümünden kurtulmak için hassasiyet göstermek gerekir. Bunun için de göz çevresi bakım kremleri bulunuyor. 

Herkesin cilt yapısına uygun olan ihtiyaçlarına göre karşılık veren ürünler tasarlanıyor. Ancak yaşlanmadan yani o kırışıklıklar meydana gelmeden önce kullanılması gerekir. Böylece daha etkili sonuçlar oluşur.

Göz çevresine kullanılabilecek serumlar, parfümsüz hassas göz çevresine sahip olanlar için oluşturulan ürünler, geceleri kullanılabilecek besleyici ürünler, normal ve kuru ciltler için yaşlanmayı önleyici kremler, yağlı ciltlere uygun olan ürünler, göz çevresi sıkılaştırıcı jeller, ayrıca kirpik ve kaş güçlendirici ürünler de kullanılabilir. 

Bu ürünleri mutlaka düzenli şekilde kullanmak şarttır. Uzun vadede bakımlı ve hoş görünüme sahip olmak mümkün olacaktır. Bu tarz ürünleri almak ve kullanmak oldukça kolaydır. 7/24 alışveriş yapılarak temin edilebilir.