Akne (Sivilce) Ürünleri


Yüz bölgesindeki akne (sivilce) oluşumları, görünümü olumsuz etkilemekte, bu da insanlarda psikolojik olarak sorunlar oluşturmaktadır. Akne ile mücadele, cilt bakımının en önemli ve zor konularından biridir. Daha çok yağlı bir cilt yapısına sahip olanlarda görülen bu sorun için, uygun ve etkili akne (sivilce) ürünleri kullanmak gerekmektedir. Bu maksatla kullanılan bazı sağlıksız ürünler, sivilceleri geçirmek yerine daha da arttırmakta ve cilde de zararlar vermektedir.

Sitemizde bulunan bitkisel içerikli sivilce önleyici kremler ve cilt temizleme losyonlarımız, akne sorunu yaşayan ve özellikle de yağlı cilde sahip olanlar için, özel olarak üretilmiştir. Cilde kesinlikle olumsuz bir etkisi olmayan bu ürünlerimizin, etkisi ve güvenilirliği uzun yıllar test edilmiş ve akne ile mücadele konusunda başarılı sonuçlar elde edilmiştir. Bir çok gelişmiş ülkede uzun sürelerden beri kullanılan ürünlerimiz, başarısı kabul edilmiş markaların orijinal ürünlerinden oluşmaktadır. 

Tonik, krem, yağ ile gece ve gündüz setlerinden oluşan ürünlerimiz, ciltteki fazla yağ oranını giderirken, sivilcelerin de iz bırakmadan yok olmasını sağlıyor. Ürünlerimizi sitemizden inceleyerek, cilt yapınıza uygun olanlarını günün her saatinde, çok uygun fiyatlarla sipariş edebilirsiniz.

Bu kategoride ürün bulunamadı.