Gebelik Ovulasyon Testi


Predictor Express Hızlı Sonuç Gebelik Testi

Predictor Express Hızlı Sonuç Gebelik Testi

Predictor Express Hızlı Sonuç Gebelik TestiPredictor Express ile beklenen adet gününde adet geciktiğ..

25,45TL 39,90TL

% 36 indirim

Kadınların en özel duygularından bir tanesi olan annelik için ilk adım gebelik testleri ile anlaşılır. Gebelik testleri gelişen teknoloji sayesinde doğruluk oranı yüksek birer test aracı haline gelmiştir. Gebe olup olmadığınızı anlamak için idrarınız üzerinden yapılan ve ortalama 15 dakika sonunda ortaya çıkan testlerden sitemiz aracılığı ile yararlanabilirsiniz.

Gebelik testlerini adet gecikmeniz sonucunda yapabileceğiniz gibi adet gününüzden önce erken gebelik testi ile de öğrenebilirsiniz. Erken gebelik testleri de gebelikten 5 gün öncesine kadar doğru sonuçlar veren kaliteli testlerdir. Bunların da kullanılması uzun süre beklemek istemeyen anne adayları için oldukça iyi olur.

Gebelik testi yapılırken sabah ilk idrarınızın kullanılması doğru sonuç için önemli bir etkendir. Gebelik testinizi çıkardıktan sonra idrar kabınızdan bir kaç damla damlatmanız ve sonucu beklemeniz gerekir. 15 dakika sonunda ortaya çıkan sonuç pozitif veya negatif olacaktır. Sitemizden temin edeceğiniz güvenilir gebelik ve erken gebelik testlerini yaparak sonucu sağlıklı ve kısa süre içerisinde elde etmenin rahatlığını yaşayabilirsiniz.